تبلیغات
غریبانه - با ماهواره برخورد نكنیم خانواده‌ها آسیب می‌بینند
غریبانه

بیایید تا نگذاریم تاریخ دوباره غریبی علی (ع) را تکرار کند.

با ماهواره برخورد نكنیم خانواده‌ها آسیب می‌بینند

سه شنبه 5 بهمن 1389

نوع مطلب :سیاسی، 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس:
با ماهواره برخورد نكنیم خانواده‌ها آسیب می‌بینند

 سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: اگر با ماهواره برخورد نكنیم كانون خانواده‌ها دچار آسیب می‌شود.


فریبا استواری در شیراز اظهار داشت: نیروی انتظامی به‌عنوان نهاد اجتماعی بیشترین تماس را با بدنه اجتماع دارد و با افزودن رویكرد فرهنگی و اجتماعی قابلیت ذاتی خود را كه تأمین امنیت پایدار است به اجرا می‌گذارد.
استواری خاطرنشان كرد: با شناختی كه از جامعه وجود دارد، با كمبود فرهنگی در سطح كلان روبه‌رو هستیم.
وی با اشاره به اینكه اگر شاهد امنیت باشیم، اما مردم احساس امنیت نكنند به امنیت پایدار دست نمی‌یابیم، گفت: دانشگاه‌ها، نهاد‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی باید برای فرهنگ‌سازی به كمك نیروی انتظامی آمده تا شاهد برقراری امنیت به همراه نشاط و شادابی در جامعه باشیم.
سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس ابراز داشت: نخستین زن در ناجا هستم كه به‌عنوان معاون اجتماعی در استان فارس منصوب شده‌ام و می‌طلبد كه در مبارزه با ماهواره‌ها كه بسیاری از آنها منجر به متلاشی شدن پایه‌های اخلاقی و باور‌های دینی می‌شود، برخورد جدی صورت گیرد.
استواری با تأكید بر اینكه اگر اثرات سوء ماهواره‌ها را در خانواده كنترل نكنیم، كانون خانواده دچار آسیب می‌شود، گفت: معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی فارس، برنامه‌های متعددی در قالب ارتقای امنیت در قالب نشاط و شادابی شهروندان در دستور كار خود دارد.
وی ادامه داد: برگزاری كلاس‌های آموزشی علمی و مذهبی و تعامل با فرهنگ‌سراها، مساجد، آموزش پرورش و دانشگاه و حضور مشاوران معاونت اجتماعی در مراكز فرهنگی و اجتماعی از جمله برنامه‌های این معاونت است.
استواری از اختصاص بودجه فرهنگی در زمینه مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی خبر داد و افزود: اگر در مورد برقراری امنیت اخلاقی سرمایه‌گذاری مناسبی صورت گیرد در فرهنگ‌سازی به نتایج مثبت و ارزشمندی دست می‌یابیم.
سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس در مورد برخورد قاطع نیروی انتظامی با جریان فتنه اضافه كرد: آحاد جامعه به باورهای اعتقادی و دینی به كمك نیروی انتظامی آمدند و در نتیجه جریان فتنه به پایان رسید.
وی در پایان از رسانه‌ها خواست تا برای انعكاس فعالیت‌های نیروی انتظامی در زمینه برقراری امنیت پایدار همكاری داشته باشند.
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ساخت کد موزیک آنلاین

جستجو

آخرین پستها

free counters
کد صلوات شمار برای وبلاگ

اَبر برچسبها

'>