تبلیغات
غریبانه - توهم تازه موسوی علیه اسلام
غریبانه

بیایید تا نگذاریم تاریخ دوباره غریبی علی (ع) را تکرار کند.

توهم تازه موسوی علیه اسلام

سه شنبه 12 بهمن 1389

نوع مطلب :سیاسی، 

موسوی به تازگی در نقد تظاهرات مصر زبان به قلم آورده و توهمات جدیدی برای خود دست و پا كرده‌است.

به گزارش  الف،‌ خیلی وقت است میر حسین موسوی كه از جریان معادلات سیاسی جامعه خارج شدی. اگر تا دیروز به مانند شیخ اصلاحات به عنوان نقل محافل مردم در لطیفه‌ها اسمی از شما برده می‌شد امروز حتی از آن هم خبری نیست!

نوشتن این بیانیه آخر خیلی دور از ذهن نیست. محمود عباس پولی را به تو داده كه آغشته به خون كودكان غزه است. همان محمود عباسی كه دست در دست نتانیو و باراك داده، همان محمود عباسی كه با مبارك ملعون عكس یادگاری دارد! همان محمود عباسی كه با چراغ سبزش ۲۲ روز غزه به خاك و خون كشیده شد! اثرات همان پول‌ها می‌شود در روز قدس شعار نه غزه نه لبنان!

ادعای مضحكت در مقایسه تحولات انقلابی مصر با آشوبگری اراذل و اوباشی كه در تهران روانه كردی، ظلمی است در حق مردم مصر و اخوان المسلمین و شهید خالد اسلامبولی. آیا صرف قطع شدن اینترنت و خطوط تلفن باعث می‌شود دو اتفاق را شبیه هم كرد؟ همین ظاهربینی‌تان باعث شده است كه باراك اوباما اسمت را به زبان بیاورد و از تو حمایت كند.

اگر این طور است چون سپاه بزرگ یزید، لشكر اندك امام حسین(ع) را از زیر تیغ گذارند، هر كس چنین كند یزیدی است؟ یعنی امام علی (ع) كه در نهروان و جمل لشكر اندك مارقین و ناكثین را گردن زد هم یزدی است؟! پناه بر خدا! یعنی رزمندگان اسلام هم كه در مرصاد، منافقین را به درك واصل كردند یزیدی هستند؟!

آنچه مهم است جهت اعمال است. چاقو در دست یك قاتل و یك جراح، چاقو است، ولی هر كدام در جهتی استفاده می‌كند، یكی می‌كشد و یكی درمان می‌كند! بله نظام برای حفظ استقلال خود و برای حمایت از رای مردم در روزهای بعد انتخابات برای جلوگیری از ارتباط گیری منافقین و بهایی‌ها و سلطنت‌طلب‌ها سیستم‌های ارتباطی را چند روزی قطع كرد تا شما غربگرایان نتوانید در راستای سیاست‌های آمریكا در ایران عمل كنید و مصر سیستم‌های ارتباطی را قطع كرد تا اسلام گرایان نتوانند بین هم ارتباط برقرار كنند تا مبارك بتواند سیاست‌های آمریكایی را در كشور پیاده كند. دقیقا صد و هشتاد درجه مقابل هم!

ظاهر هر دو اتفاق یكی است، فقط یكی برای آمریكا و دیگری بر علیه امریكا! یكی برای اسلام‌زدایی، یكی برای اسلام‌گرایی! یكی برای استكبار دوستی، دیگری برای استكبار ستیزی! یكی بر علیه اسلام و دیگری بر ضد اسلام!
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ساخت کد موزیک آنلاین

جستجو

آخرین پستها

free counters
کد صلوات شمار برای وبلاگ

اَبر برچسبها

'>