تبلیغات
غریبانه - طراحی تیم‌های‌ترور منافقین برای‌ناآرامی و ادامه‌ كشته‌سازی‌در تهران
غریبانه

بیایید تا نگذاریم تاریخ دوباره غریبی علی (ع) را تکرار کند.

طراحی تیم‌های‌ترور منافقین برای‌ناآرامی و ادامه‌ كشته‌سازی‌در تهران

یکشنبه 1 اسفند 1389

نوع مطلب :سیاسی، 

طراحی تیم‌های‌ترور منافقین برای‌ناآرامی و ادامه‌ كشته‌سازی‌در تهران

گروهك منافقین كه در طی دو روز گذشته با ارسال پیام‌های صوتی متعدد به تلفن‌های شهروندان تهران از مبدأ امریكا و برخی كشورهای اروپایی از آن‌ها برای حضور در فراخوان غیرقانونی امروز دعوت می‌كرد، با نفوذ دادن تیم‌های ترور خود قصد دارد پروژه ایجاد ناآرامی در سناریوی كشته‌سازی را به‌طور جدی دنبال كند.

 
در فراخوان برای حضور در تجمع غیرقانونی امروز، نقطه خاصی تعیین نشده و با اعلام میادین اصلی شهر، عملاً تیم‌های ترور منافقین قصد ایجاد رعب و وحشت كور در مناطق مختلف شهر را دارند.
 
در تماس‌های تلفنی با شهروندان تهرانی از مبدأ خارج از كشور برای حضور در فراخوان امروز به‌طور گسترده دعوت شده است.
 
این در حالی است كه پس از اعمال محدودیت برای موسوی و كروبی، آن‌چنانكه بی‌بی‌سی فارسی روز جمعه به نقل از اصغر رمضان‌پور مدیركل مطبوعات در دوره مهاجرانی و تحلیل‌گر ارشد فعلی این شبكه عنوان كرد، هدایت جریان فتنه به‌طور كامل به بیرون منتقل شده است. در این زمینه علی افشاری ضد انقلاب مقیم امریكا نیز اعلام كرده كه در شرایط فعلی دیگر موسوی توانایی و شخصیت رهبری جنبش را ندارد و شورای هماهنگی راه سبز امید كه به تازگی در امریكا تشكیل شده باید رهبری جنبش را در دست بگیرد.
 
همچنین مشابه روز 25 بهمن، سایت وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی نیز برای آشوب‌های امروز صفحه ویژه ایجاد كرده و حتی از روز گذشته شعارهای پیشنهادی را با جهت‌گیری حمایت صرف از موسوی و كروبی بر روی خروجی قرار داده است.
 
در عین حال، منابع امنیتی معتقدند شكست پروژه كشته‌سازی برای جریان فتنه در روز 25 بهمن كه با درایت خانواده‌های دو شهید و با توجه به سوابق آن‌ها و حضور انقلابی مردم در مراسم تشییع و تدفین ناكام ماند، جریان فتنه را كه اكنون مركز طراحی آن به‌طور كامل در خارج از كشور است و تعداد معدودی از آشوب‌گران فقط نقش پیاده نظام آن را ایفا می‌كنند، به این نتیجه رساند كه باید با كلید زدن فاز جدید آشوب، این پروژه را ادامه دهند.
 
در این زمینه، تعدادی از تیم‌های ترور منافقین با همكاری برخی از خانواده‌های معدومین قصد دارند در چند نقطه غیرمشخص شهر با استفاده از پوشش تجمعات غیرقانونی به صورت كور شهروندان را هدف گلوله قرار دهند و فاز مقابله مسلحانه با نظام را علنی‌تر از قبل كنند.
 
تجمع‌های جزیره‌ای و كوچك اما با سطح خشونت بالا و انبوه‌سازی در كشته‌ها با اقدام مسلحانه برنامه مشخص تیم عملیاتی آشوب‌های امروز است.
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ساخت کد موزیک آنلاین

جستجو

آخرین پستها

free counters
کد صلوات شمار برای وبلاگ

اَبر برچسبها

'>