تبلیغات
غریبانه - رییس جمهوری و اعضای هیات دولت حقاً و انصافا به طور دایم در حال تلاش و خدمت هستند
غریبانه

بیایید تا نگذاریم تاریخ دوباره غریبی علی (ع) را تکرار کند.

رییس جمهوری و اعضای هیات دولت حقاً و انصافا به طور دایم در حال تلاش و خدمت هستند

شنبه 3 اردیبهشت 1390

نوع مطلب :سیاسی، 

همگان شاهد هستند كه دولت در حال خدمت به كشور است و هر جا خدمت باشد مردم و رهبری طرفدار آن هستند كه در این زمینه ما خط و جهت گیری را ملاك و معیار قرار می دهیم كه در مسیر كار و خدمت است رییس جمهوری و اعضای هیات دولت حقاً و انصافا به طور دایم در حال تلاش و خدمت هستند و شب و روز ندارند كه برای كشور بسیار باارزش است. مباحث طرح شده از سوی دشمنان درباره وزارت اطلاعات طی روزهای اخیر موضوع چندان از اهمیت بالایی برخوردار نبود با این وجود آنان در حرفهای بی اساس و بی پایه به این موضوع پرداختند

رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح كردند: رییس جمهوری و اعضای هیات دولت حقاً و انصافا به طور دایم در حال تلاش و خدمت هستند و شب و روز ندارند كه برای كشور بسیار باارزش است.

حضرت آیت الله خامنه ای روز شنبه در دیدار پرشور مردم استان فارس با ایشان در حسینیه امام خمینی (ره) همچنین به مباحث طرح شده از سوی دشمنان درباره وزارت اطلاعات طی روزهای اخیراشاره كردند و با بیان این كه این موضوع چندان از اهمیت بالایی برخوردار نبود؛ تصریح كردند: با این وجود آنان در حرفهای بی اساس و بی پایه به این موضوع پرداختند.
ایشان افزودند: دشمنان تحلیل ها را به این سمت بردند كه در داخل جمهوری اسلامی ایران شكاف وجود دارد، حاكمیت دوگانه است، رییس جمهوری حرف رهبری را گوش نكرده است كه نشان می دهد آنها چون گرگ در كمین نشسته اند و به دنبال بهانه برای تبلیغات علیه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
آیت الله خامنه ای با بیان این كه دولت مشغول تلاش، فعالیت و خدمت شبانه روزی است خاطرنشان كرد: همگان شاهد هستند كه دولت در حال خدمت به كشور است و هر جا خدمت باشد مردم و رهبری طرفدار آن هستند كه در این زمینه ما خط و جهت گیری را ملاك و معیار قرار می دهیم كه در مسیر كار و خدمت است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده درباره وزارت اطلاعات خاطرنشان كردند: بنده بنا ندارم كه طبق اصول در كارها و فعالیتهای دولت وارد شوم چرا كه در قانون اساسی حوزه وظایف مشخص شده است مگر این كه در جایی احساس شود مصلحت بزرگی مورد غفلت قرار می گیرد و آن زمان انسان وارد می شود تا مانع از این امر شود.
وی با بیان این كه موضوع وزارت اطلاعات موضوع جدیدی نبود تصریح كردند: با این وجود مخالفین و تریبونهای بین المللی و بوق های تبلیغاتی از این مساله به عنوان وسیله ای برای فضاسازی تبلیغاتی علیه ایران استفاده كردند.

** اجازه نخواهم داد حركت ملت به سمت آرمانها ذره ای تحریف شود

آیت الله خامنه ای ضمن توصیه فعالان دلسوز در عرصه تبلیغات كشور به پرهیز از كمك به آشفتگی ها و دامن زدن به مباحث پوچ، خاطرنشان كردند: مسوولین در نظام مقتدر اسلامی مشغول كار هستند و خداوند كمك كرده كه تاكنون در مواضع صحیح خود ایستاده ایم.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه اظهار داشتند: به حول و قوه الهی تا زنده هستم اجازه نخواهم داد حركت ملت به سمت آرمانها ذره ای تحریف شود.
آیت الله خامنه ای كه این بخش از رهنمودهایشان با تكبیر پرشور مردم استان فارس حاضر در حسینیه امام خمینی (ره) همراه بود در ادامه گفتند: تا مردم ایران این گونه با شور و با بصیرت و با عزم راسخ در میدان هستند لطف الهی شامل حال كشور می شود.
رهبر معظم انقلاب با بیان این كه تا در میدان هستیم در سایه لطف الهی قرار داریم فرمودند: مسوولین از جمله در قوای سه گانه در میدان هستند و بنده از نزدیك شاهد كار و فعالیت آنها هستم كه البته كارها و فعالیتهای سنگینی است.
ایشان با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان 'جهاد اقتصادی' خاطرنشان كردند: حركت عظیمی پیش روی همت مسوولین كشور است و هم مردم و هم مسوولین باید این حركت جهادی را شروع كنند و البته همانگونه كه پیش از این گفتم، شعار سالها به عنوان شروع است نه این كه آن شعار مختص آن سال باشد.
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ساخت کد موزیک آنلاین

جستجو

آخرین پستها

free counters
کد صلوات شمار برای وبلاگ

اَبر برچسبها

'>