تبلیغات
غریبانه - رهبری و رئیس جمهور مقابل مافیای قدرت- ثروت ایستاده‌اند
غریبانه

بیایید تا نگذاریم تاریخ دوباره غریبی علی (ع) را تکرار کند.

رهبری و رئیس جمهور مقابل مافیای قدرت- ثروت ایستاده‌اند

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390

نوع مطلب :سیاسی، 

با یك گام پایانی دولت در سفر به قم به عنوان پایگاه انقلاب اسلامی،‌ سه دور مأموریت دولت دكتر احمدی‌نژاد در زدودن غبار محرومیت از نقاط دور و نزدیك این سرزمین به پایان می‌رسد. در این سفرها بود كه احمدی‌نژاد به اعماق خاك ایران سفر كرد و در دورافتاده‌ترین نقاط كشور به دیدار مردمی رفت كه هرگز با عالی‌ترین مقام رسمی كشور پس از رهبری معزز انقلاب دیدار نكرده بودند.

رئیس دولت‌های نهم و دهم با شعار «ما می‌توانیم» در برابر زیاده‌خواهی‌ بیگانگان، ایران اسلامی را به جایگاهی پرافتخار در عرصه انرژی هسته‌ای و سایر علوم و فنون مدیریت كرد. او این روزها در كانون حمله كسانی است كه در حاشیه و به دور از میدان سخت خدمت شبانه‌روزی، روزگار سپری كرده‌اند. به منظور بررسی پشت پرده این جریانات با محمد جعفر بهداد، معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری به گفت‌و‌گو نشسته‌ایم كه از نظر مخاطبان می‌گذرد:
آقای بهداد! تحلیل شما از فضای سیاسی امروز كشور چیست؟

یك باند پرنفوذ سیاسی- اقتصادی كه معتقد است می‌تواند «شرایط تصمیم‌گیری» را در كشور براساس منافع خود مدیریت كند، اكنون كه پس از 6 سال به علت همراهی و همكاری دكتر احمدی‌نژاد با رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها و بارها ناكام مانده، با یك سناریوی پیچیده‌ درصدد است كه در گام اول، این سرباز نظام را خانه‌نشین كند و در گام بعدی، حیله بنی ساعده را تكرار و اجرا كند.

این روزها با چه هدفی دایره هجمه علیه دولت گسترده تر شده است؟

دكتر احمدی‌نژاد در طول این مدت كه با حمایت‌های مردم و تشویق‌های رهبری مشغول مجاهدت شبانه‌روزی بود، همزمان با مزاحمت‌ها، كارشكنی‌ها و فحاشی‌هایی رو‌به‌رو بود كه به نام دفاع از نظام علیه ایشان و دولت خدمتگزار صورت می‌گرفت و این در حالی بود كه ناسزاگویان و مانع‌تراشان آزادانه فعالیت می‌كردند و اخیراً دامنه اقدامات و توطئه‌های خود را تا مرز تكفیر رئیس جمهور و یارانش نیز گسترش دادند.

مافیای قدرت- ثروت در صدد است تا با شكستن كامل مقاومت‌ها، منادی «ما می‌توانیم» را به عنصری مأیوس و بی‌خاصیت تبدیل كند و به دست وی شرایط كشور را به وضعیت 6 سال پیش بازگرداند اما احمدی‌نژاد نمی‌پسندد كه به عامل پسرفت كشور تبدیل شود.

با توجه به روحیه و عملكرد عدالت محور و ضد رانت و تبعیض رئیس جمهوری، در چه حوزه‌هایی دولت نقش مؤثرتری را ایفا كرده است؟

رهبر معظم انقلاب و دكتر احمدی‌نژاد در طول این مدت مقابل یك مافیای قدرت‌طلب كه با عناوین و جایگاه‌های فریب دهنده در ساخت قدرت نفوذ كرده‌اند، می‌ایستند و آنها را در سال‌های اخیر عقب رانده‌اند. احمدی‌نژاد در 6سال گذشته برخلاف بسیاری از مدعیان ولایتمداری، از استراحت، سلامتی و آبروی خود گذشت و با تمام وجود و عشق برای آبادانی و اقتدار كشور و رفاه و عزت مردم و افزایش كارآمدی نظام كوشید و همزمان نیز با باندهای مافیایی در حوزه سیاست و اقتصاد مبارزه و مقابله كرد.

چرا رئیس جمهوری خود با مردم در این زمینه سخن نمی‌گوید؟

احمدی‌نژاد چون خادم نظام ولایی و شیفته خدمت به مردم است، در وضعیت كنونی سكوت كرده تا همچون قبل شرایط ادامه خدمتگزاری برای وی فراهم شود. او اگر تشنه قدرت و حفظ مقام بود، بازی خوردن مدعیان اصولگرایی از قدرت‌طلبان چند چهره را نادیده می‌گرفت و كارش را بر اساس نسخه‌های آنها ادامه می‌داد.

نظر شما درباره تحلیل‌هایی كه گاه از تریبونهای رسمی و مهم نظیر مجلس شورای اسلامی بازگو می‌شود چیست؟

رئیس جمهور به علت آن‌كه همواره نگاهش به قله‌هاست، هیچ گاه به حفظ وضع موجود راضی نبوده و نیست، چه رسد به این كه بخواهد از مسیر پرافتخاری كه آمده به عقب بازگردد. احمدی‌نژاد حق دارد بر عهدی كه با مردم و رهبری داشته و بر اساس چهار شعار اصلی خود پایبند بماند و باندهای مافیایی را ناكام بگذارد. كسانی كه از تریبون‌های مقدس، تلاش‌ها و تدابیر 6سال گذشته احمدی‌نژاد را نادیده می‌گیرند تا زمینه مرگ اجرایی و سیاسی وی را فراهم كنند،‌ بدانند مردم ایران، آگاه و قدرشناس هستند و هیچ گاه تصویر زحمات و خاطره خدمات این مردم مؤمن، انقلابی و دلسوز را از صفحه ذهن و دل خود پاك نمی‌كنند. كسانی كه این روزها در حال اثبات ضدیت احمدی‌نژاد با نظام هستند، بگویند خودشان چند نفر را دلبسته نظام و دین كرده‌اند؟
برخی افراد معتقدند كه دستاوردهای بزرگ علمی، فنی، سیاسی و اقتصادی كشور در 6 سال اخیر بدون حضور احمدی‌نژاد در صدر دستگاه اجرایی كشور به دست می‌آمد. چه پاسخی به این افراد دارید؟

این تحلیل ضمن آن كه با فرمایشات رهبر معظم انقلاب و قاعده قدرشناسی از بندگان خدا در تضاد است، این پرسش را مطرح می‌كند كه اگر چنین است پس چرا همواره از دوره 16 ساله موسوم به سازندگی و اصلاحات به بدی یاد می‌كنید؟ پس چرا در همین نظام مقدس، تأسیسات هسته‌ای را پلمپ كرده بودند؟ آیا غیر از این است كه علی، مالك اشتر می‌خواهد؟ آیا تصمیمات و تدابیر نظام در شرایطی كه مالك‌ها هستند با شرایط فقدان مالك‌ها یكسان است؟
در پایان توصیه‌ای به فعالان سیاسی دارید؟

دلسوزان نظام مراقب جریان‌های منحرف كه با ادعای خیرخواهی برای نظام،‌مشغول القائات شیطانی و ضدانقلابی هستند باشند و بدانند همه ما سرباز نظام هستیم و به این سربازی افتخار می‌كنیم.
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ساخت کد موزیک آنلاین

جستجو

آخرین پستها

free counters
کد صلوات شمار برای وبلاگ

اَبر برچسبها

'>