تبلیغات
غریبانه - زیباترین لحظه برای بانوی تازه مسلمان
غریبانه

بیایید تا نگذاریم تاریخ دوباره غریبی علی (ع) را تکرار کند.

زیباترین لحظه برای بانوی تازه مسلمان

جمعه 26 آبان 1391

 

بانوی تازه مسلمان شده آلمانی گفت: زیباترین لحظه زندگی‌ام این است که چادر نماز بر سر می‌گذارم و در مقابل درگاه خداوند دست نیاز دراز می‌کنم.
 به نقل از فارس، مریم فاضلی «ورونیکا» در همایش یاوران نماز و بررسی نقش نماز در پیشگیری از وقوع جرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه دین اسلام و شیعی تمام خلأهای نهاد آدمی را پر می‌کند اظهار کرد: در گذشته خلأهایی در وجودم مرا ناآرام کرده بود که این بی‌قراری حتی با جابه‌جایی و تغییر مکان زندگی‌ام برطرف نمی‌شد.

وی پذیرش دین اسلام را نیازمند آمادگی و حضور قلبی دانست و اذعان کرد: هنگام ازدواج با مردی مسلمان ابتدا به صورت شناسنامه‌ای مسلمان شدم اما با گذشت زمان به شناخت و معنویت عمیقی رسیدم که در هیچ جای دیگر تجربه نکرده بودم.

این بانوی تازه مسلمان شده آلمانی، اقامه نماز، گرفتن روزه و رعایت حجاب و آشنایی با سنت رسول اکرم (ص) و امام زمان (عج) را از جمله شیرینی‌های دین مبین اسلام خواند و گفت: زیباترین لحظه زندگی‌ام این است که چادر نماز برسر می‌گذارم و در مقابل درگاه خداوند دست نیاز دراز می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: در دین گذشته‌ام آموخته بودم که باید تنها به خودم تکیه کنم و این امر موجب شده بود که سنگینی خود را روی پاهایم حس کنم و به زمین چسبیده شوم اما با اسلام آوردن و گفتن شهادتین روح من الهی شد و پرواز کرد.

فاضلی شنیدن صدای صوت قرآن و اذان را از دیگر زیبایی‌های اسلام برشمرد و خاطرنشان کرد: زمانی که برای نخستین بار از آلمان به همراه همسر و فرزندانم به ایران آمدم در فرودگاه صدای اذان شنیدم که بسیار برایم جالب بود.

وی تصریح کرد: زمانی که در کلام از معرفت صحبت می‌کنیم و عمق آن را در اسلام می‌یابیم مانند فراگیری علم دنیایی از دانش فرا روی ما قرار می‌گیرد که البته معرفت چیزی فراتر از هر مبحث دیگری است.

این بانوی تازه مسلمان شده آلمانی، اضافه کرد: در غرب برخی مردم به حال مسلمانان به ویژه زنانشان غصه می‌خورند و فکر می‌کنند که حجاب محدودیت است در حالی که من آرامش درونی را با حجاب به دست آوردم و غرب درک درستی از وضعیت مسلمانان ندارد.
فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

پیوندها

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

ساخت کد موزیک آنلاین

جستجو

آخرین پستها

free counters
کد صلوات شمار برای وبلاگ

اَبر برچسبها

'>